У п'ятницю, 30 грудня, у Меморіальному сквері м. Івано-Франківська спільною молитвою вшанували полеглих прикарпатських воїнів, які віддали життя за Україну.

На подію зібралися українські захисники, представники обласної й міської влади, духовенство, а також небайдужі мешканці міста.

У поминальному богослужінні взяли участь душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а також представники ПЦУ. Панахиду своїм співом супроводжували брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії.

«Воїни склали свій найважчий іспит на мужність, відвагу та патріотизм, бо у війні з російським агресором поклали на вівтар Вітчизни найцінніше – свої життя», — зазначають на фейсбук-сторінці Голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові Указами Президента України Володимира Зеленського орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили наших захисників Андрія Зуб’яка, Володимира Вовчука, Андрія Кобзея, Василя Шпинту, Юрія Лучина, Андрія Хромея, Ігоря Іванова, Юрія Чижова, Юрія Пічуркіна та Івана Матлюка.

Медалями «За заслуги перед Прикарпаттям» посмертно відзначили Ігоря Легіня, Назарія Питлюка, Василя Гуцуляка та Юрія Харкавого.

«Нехай світлий спомин про загиблих Героїв заспокоїть зранені серця та душі найрідніших людей. Нехай у пам’яті прийдешніх поколінь вони назавжди залишаться гідним прикладом для наслідування. Слава нашим Героям!», — йдеться у повідомленні.

Джерело