У п’ятницю, 30 грудня, на парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що в Крихівцях, близько 150 працівників та волонтерів «Карітасу» у спільній молитві дякували Богові за прожитий рік. Подячне моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Після короткої молитви Владика Володимир Війтишин звернувся до присутніх:

«Дякуємо Господу за цей рік. Для нас з вами він став страшним, болючим. Але цей рік об’єднав українців! Сьогодні потрібно пам’ятати, що з нами є Господь, що після цієї тяжкої ночі прийде світло перемоги і миру».

Митрополит Володимир подякував всім працівникам «Карітасу» за спільну працю та волонтерство, яке об’єднало та зміцнило кожного у допомозі ближньому та побажав Божого благословення в любові один до одного.

Директор БО «БФ «Карітасу Івано-Франківськ» отець Володимир Чорній подякував Архієрею за благословення, чування та допомогу, які завжди підтримували під час добрих діл.

«Цей рік був дуже тяжким для кожного працівника, адже покладено багато праці та переживань.  Ми змогли надати допомогу 52 096 особі, 23 144 домогосподарству. Кожний працівник відчував те, що відчували ті люди, які втратили свої домівки, рідних, вислуховував людину, підтримував. Дякую працівникам, що погодилися і відгукнулися на це служіння людям».

Також о. Володимир подякував і отцям з парафіяльних осередків Франківщини, які пліч-о-пліч стояли поряд під час допомоги ближньому у територіальних громадах.

Після подячного молебню Владика Володимир вручив кожному працівникові та волонтеру подяку за щоденну працю задля ближнього.

Джерело