Причиною такого кроку є особлива українська ментальність — звертатися до лікаря тільки тоді, коли хвороба вже присутня і спричинила серйозні погіршення організму.

Центр пропонує найсучасніші методи діагностики та лікування різного роду захворювань. Відвідавши лікувально-діагностичний центр Ви матимете змогу отримати висококваліфіковану медичну допомогу від нашого дружнього, привітного колективу, адже персонал наповнений людьми які є професіоналами не тільки у лікувальній сфері, а також мають високі моральні цінності. Наповнюючи процеси діагностики та лікування любов’ю до Бога та до ближнього кожний лікар нашого центру виявляє особливу турботу та розуміння до кожного пацієнта зокрема.

Концепція діяльності медичного центру вирішить цю проблему, оскільки полягатиме в обов’язковому медичному огляді 2 рази на рік для семінаристів (227 осіб), священиків (450 осіб) та священичих сімей (бл. 1450 осіб), монахів та монахинь (150 осіб). В даному закладі працюватимуть фахові спеціалісти-медики високого рівня знань, віруючі, метою яких буде не тільки призначати курс лікування, але й вміти вислухати та дати добру християнську пораду для користі як душі, так і тіла.

Фотозвіт з відкриття Лікувально-діагностичного центру.

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Гарбарська, 22

Телефони: +38 (098) 417 88 31, (0342) 72-47-31