Нова будівля Католицького ліцею святого Василія Великого знаходиться на місці колишньої Станіславівської семінарії, зведеної ще в 1907 р. Після тривалого капітального ремонту, школу було відкрито та освячено Митрополитом Володимиром (Війтишином) у вересні 2014 р.

Під час проведення реставраційних робіт було зроблено: монолітні міжповерхові перекриття, встановлено нову покрівлю даху, генеральні внутрішні та зовнішні облицювальні роботи (штукатурка), повністю замінено системи опалення, електроенергії та водопостачання, встановлено спеціальні шкільні двері алюмінієвого профілю, а також надійні протиударні вікна. Всі класи є просторими, з високими стелями та хорошим освітленням. Підлога вистелена дубовим паркетом. 

Територію було викладено бруківкою та проведено її облагородження. Подвір’я є досить великим та безпечним, оскільки поруч немає жодної швидкісної дороги. Кабінети забезпечені усім необхідним. Функціонує клас інформатики, а математичний кабінет забезпечений мультимедійною дошкою. Кабінети фізики та хімії мають все необхідне обладнання для проведення лабораторних робіт. Окрім того, в школі є спортзал та їдальня. Дякуючи такій клопіткій праці, було значно покращено умови для навчання учнів Католицького ліцею. Особливістю цієї школи є каплиця, де учні мають змогу щоранку молитися, а в понеділок і п’ятницю брати участь у Святій Літургії.

Учительський колектив складає більш як 60 осіб, з яких 4 — сестри-монахині. На даний момент тут навчається  270 учнів.

Адреса: Івано-Франківськ, вул Шевченка, 11

Телефон: (0342) 24-03-35